Firma TIBURON Szkolenia Outdoor Event to zespół profesjonalistów działający na rynku od kilku lat.

 

O nas w pigułce 

ü  Prowadzimy kompleksowy serwis: od scenariusza, przez aranżację miejsca, catering, oprawę artystyczną, techniczną, zaplecze techniczne, transport, druk zaproszeń, tłumaczenia, przygotowanie i prowadzenie sekretariatu konferencji etc.

ü  Wszystkie działania skupiają się w ręku projekt managera, odpowiedzialnego za przygotowanie i produkcję Państwa imprezy

ü  Rocznie obsługujemy kilkadziesiąt różnej wielkości imprez od kameralnych do kilku tysięcy osób. Z budżetami od kilku tysięcy do kilku milionów złotych

 

Jakość Naszych usług jest efektem posiadanej wiedzy i wieloletniego doświadczenia dzięki czemu oferowane przez nas usługi są świadczone na najwyższym poziomie i mają na celu usprawnienie i zwiększenie wydajności pracy a przede wszystkim zwielokrotnienie zysków.  

Doświadczenie jakie zdobyliśmy w tym okresie powoduje, że jesteśmy profesjonalistami swojej branży.

Naszą  specjalizacją jest kompleksowa organizacja wszelkiego rodzaju imprez takich jak:

¤ eventy firmowe: outdoor, indoor, incentive
¤
spotkania integracyjne
¤
szkolenia
¤
pikniki
¤
konferencje
¤
promocje  

Każdy projekt to dla nas indywidualne wyzwanie. Z wielką starannością i zaangażowaniem przygotowujemy program oraz wybieramy atrakcję, nie zapominając przy tym o oczekiwaniach gości.

Na  życzenie klienta w celu oddania pełnego charakteru projektu przygotowujemy scenariusze na każdy wskazany przez klienta temat.

 
 
 
 
       
     
 

o firmie - szkolenia - outdoor - event - klienci - kontakt

 

   

 

© tucado active media